Powtoon Ve Emaze İle Yeni Nesil Matematik | Atölye

Atölyede Tanıtılacak Dijital Araç(lar): Powtoon ve Emaze

Atölye Hangi Ders Bağlamında Kurgulandı: Matematik

Atölye İçeriği:
Uzaktan eğitim ile derslerimizi yürüttüğümüz bu süreçte, öğrencilerimizle video destekli çalışmalar yapmaktayız. Bu çalışmaları kendi hayal gücümüzü kullanarak, kendi sesimizden ve eğlenceli animasyon içerikli videolar oluşturarak da hazırlayabiliriz.

Bu Atölyeye Kimleri Bekliyoruz?
Powtoon ve Emaze ile ders içeriklerini daha nitelikli hale getirmek isteyen tüm ortaokul ve lise matematik öğretmenlerini atölyemize bekliyoruz.

Atölyeye Katılmak İçin Gerekli Hususlar/Öncesinde Yapılması Gerekenler:
Anlattıklarımızı bizimle birlikte uygulayabilmek için atölyemize katılacak öğretmenlerimizin powtoon.com/account/signup, emaze.com sitelerine atölye öncesinde üye olmalarını tavsiye ederiz.

Atölye Süresi: 45 dakika

Kontenjan: Atölyeye katılım 100 kişiyle sınırlıdır.

Atölye Uygulayıcıları:

MERVE YAYLA
Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği Tezsiz Yüksek Lisans bölümünden mezun olmuştur. 2015’ten bu yana Yenidoğu Eğitim Kurumlarında lise matematik öğretmeni olarak çalışmaktadır.

ÖNEMLİ GENEL HATIRLATMALAR:

  • Atölyeler ZOOM platformunda yapılacaktır. Kayıt formunu doldurarak başvuru yaptığınzda, gerekli bilgiler ve linkler e-mail adresinize gönderilecektir. Atölyelere katılım kontenjanlarla sınırlıdır.
  • Sertifikalar, atölyelere de katılan tüm katılımcılara e-posta yoluyla ulaştırılacaktır. Atölye bitiminde, etkinlik değerlendirmesi ve sertifika talep formunun linki katılımcılarla paylaşılacaktır ve yalnızca formu dolduranlar sertifika alabileceklerdir. Formlar toplantıyı takip eden 1 saat içinde doldurulmalıdır. Sertifikalar, zirvenin bitiminden sonraki en geç dört (4) gün içinde e-posta adresinize yönlendirilmiş olacaktır. Ulaşmaması, genellikle e-posta adresinin doğru yazılmamasıyla ilgili olduğundan, formları doldururken isim-soy isim ve iletişim bilgilerinin doğru yazıldığından lütfen emin olunuz.
  • Sertifikanın yanında, Yenidoğu ar-ge birimi (Progel) tarafından hazırlanan bir “Uzaktan/Dijital Eğitim Kılavuzu” da pdf formatında katılımcılarımızla paylaşılacaktır.