“Amazing” Sunumlar için Emaze: Dijital Destekli Dinî Dersler | Atölye

Atölyede Tanıtılacak Dijital Araç(lar): Emaze

Atölye Hangi Ders Bağlamında Kurgulandı: Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi

Atölye İçeriği:
Proje, ürün ve sunumlarını çoklu ortam araçlarını kullanarak desteklemek, aynı zamanda ders materyallerine ilgi çekici efekt ve geçişler ekleyerek dinleyicilerin dikkatlerini ana fikre odaklamak isteyen herkesi atölyemize bekliyoruz.

Bu Atölyeye Kimleri Bekliyoruz?
Bu dijital araçlar farklı birçok dersin konularını pekiştirip eğlenceli hale getirmeye katkı sağlayabilecek özelliklerde olduğu için atölyemize tüm branşlardan öğretmenler katılabilir.

Atölyeye Katılmak İçin Gerekli Hususlar/Öncesinde Yapılması Gerekenler:
Atölyeye katılacak öğretmenlerimizin emaze.com sitesinden programa üye olmaları gerekmektedir.

Atölye Süresi: 45 dakika

Kontenjan: Atölyeye katılım 100 kişiyle sınırlıdır.

Atölye Uygulayıcıları:

HAYRİYE KARABUDAK
2017 yılında İstanbul Üniversitesinden mezun olmuştur. 2015-2017 yıllarında Yenidoğu Öğretmen Akademisinde "Mesleki Gelişim, Yönetim ve Liderlik, Öğretmenlik Kültürü, Üst Düzey Öğretmenlik Becerileri, Okul Deneyimi" konularındaki eğitim programını tamamlamıştır. P4C Uygulayıcı sertifikasına sahiptir. 3 yıldır Yenidoğu Eğitim Kurumlarında dini dersler öğretmenliği yapmaktadır. İstanbul Üniversitesi Din Felsefesi alanında yüksek lisans çalışmalarını sürdürmektedir.

ÖNEMLİ GENEL HATIRLATMALAR:

  • Atölyeler ZOOM platformunda yapılacaktır. Kayıt formunu doldurarak başvuru yaptığınzda, gerekli bilgiler ve linkler e-mail adresinize gönderilecektir. Atölyelere katılım kontenjanlarla sınırlıdır.
  • Sertifikalar, atölyelere de katılan tüm katılımcılara e-posta yoluyla ulaştırılacaktır. Atölye bitiminde, etkinlik değerlendirmesi ve sertifika talep formunun linki katılımcılarla paylaşılacaktır ve yalnızca formu dolduranlar sertifika alabileceklerdir. Formlar toplantıyı takip eden 1 saat içinde doldurulmalıdır. Sertifikalar, zirvenin bitiminden sonraki en geç dört (4) gün içinde e-posta adresinize yönlendirilmiş olacaktır. Ulaşmaması, genellikle e-posta adresinin doğru yazılmamasıyla ilgili olduğundan, formları doldururken isim-soy isim ve iletişim bilgilerinin doğru yazıldığından lütfen emin olunuz.
  • Sertifikanın yanında, Yenidoğu ar-ge birimi (Progel) tarafından hazırlanan bir “Uzaktan/Dijital Eğitim Kılavuzu” da pdf formatında katılımcılarımızla paylaşılacaktır.